Oferta

Lifting wolumetryczny kwasem hialuoronowym 90 minut

Cena: 1200 zł - 1600 zł

REZERWUJ

Opis

 Lifting wolumetryczny polega na korekcji objętości tkanek miękkich, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawieniu zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło np. zmniejszenie ilości tkanki podskórnej. 

Preparaty wolumetryczne zwiększają objętość tkanek. To specyficzne wypełniacze, znacznie gęstsze od pozostałych. Przeznaczone do modelowania twarzy i przywracania jej objętości. 

Wskazania do wolumetrii:

zwiotczenie naskórka związane z utratą objętości
dla osób szczupłych pragnących wymodelować kontury twarzy
poprawa owalu twarzy, uzupełnienie zapadniętych skroni, korekta nosa i podbródka


Zabieg gwarantuje spektakularny i natychmiastowy efekt, który utrzymuje się od 18 do 24 miesięcy. Po zabiegu można powrócić do swoich zajęć.  Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie skóry, dając efekt zdrowej i zrelaksowanej twarzy. 

Efekty zabiegu:

odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków celem jej odmłodzenia
uzyskanie efektu liftingu
Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego lekarza, który wstrzykuje preparat igłą lub za pomocą kaniuli głęboko ku tkance podskórnej. W trakcie zabiegu może być odczuwalne rozpieranie, dlatego wskazane jest znieczulenie. Wprowadzany implant jest elastyczny i miękki i ma jednorodną konsystencję, jest również niewidoczny i niewyczuwalny. Celem jego rozprowadzenie lekarz wykonuje zaraz po zabiegu delikatny masaż.

Przeciwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, skłonność do powstawania blizn, stany zapalne skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

Zalecenia pozabiegowe

 kilka godzin po - unikamy nadmiernej ekspresji twarzy i jej dotykania, przez około 3 dni po zabiegu unikamy nadmiernego narażenia się na promieniowanie słoneczne oraz ciepło sauny o solarium.